Наталія Чудовий сценарій, я використала його для проведення новорічної вечірки в своєму 1 класі. Дітям всім сподобалося))) ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР GERONIMO INSIGHT 2024-11-11T11:13:19+00:00 Чудовий сценарій, я використала його для проведення новорічної вечірки в своєму 1 класі. Дітям всім сподобалося))) https://insight.geronimo.org.ua/testimonials/natalija/