Катя
Вперше проводили квест у нашому саду. Організували тільки для дітей з нашого дитячого садка, але в наступному році плануємо проводити квест і для всіх бажаючих, хто запишеться на свято. Все чітко, детально і зрозуміло розписано, було дуже легко готуватися.
ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР GERONIMO INSIGHT
2024-11-11T11:13:43+00:00
https://insight.geronimo.org.ua/testimonials/katja/
